Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość

Witamy na SOSFinansowe.pl

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Witamy na SOSFinansowe.pl – miejscu w którym każdy może porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z finansami.
Interesujesz się kredytem, pożyczką, chcesz założyć lokatę, kupić ubezpieczenie lub pomnożyć swój majątek – to forum jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do rejestracji, dzięki czemu można stać się pełnowartościowym członkiem naszej społeczności. Cały proces jest bardzo prosty i trwa tylko kilka sekund.

Po rejestracji możesz:
  • sprawdzić który bank lub firma ma dla Ciebie najlepszą ofertę,
  • zadawać pytania, gdy masz wątpliwości co do jakiegoś produktu,
  • udzielać odpowiedzi innym, gdy masz na jakiś temat odpowiednią wiedzę,
  • oceniać wszelkiego rodzaju produkty finansowe,
  • rozmawiać z innymi uczestnikami forum.
Serdecznie wszystkich zapraszamy i namawiamy do jak największej aktywności na forum - do usłyszenia w tematach!

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Czy z konta oszczędnościowego pieniądze mogę wybrać kiedy chcę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MariuszWec

MariuszWec

Member

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 październik 2014 - 12:03

Czy wpłacając pieniądze na konto oszczędnościowe w każdej chwili będę miał możliwość wybrania ich? Mam trochę gotówki, nie chcę wpłacać ich na lokatę, bo nie będę mógł z nich korzystać w razie potrzeby. Słyszałem, że z kont oszczędnościowych pieniądze można wybierać kiedy ma się ochotę. Czy to prawda?

#2 kasiula

kasiula

Advanced Member

• PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 17:12

Jest dokładnie tak jak mówisz, tzn z konta oszczędnościowego zawsze możesz wypłacić pieniądze. Ale sprawdź ile razy w danym miesiącu możesz je wypłacić bez prowizji. W większości banków tylko jedna wypłata jest bez kosztów, za pozostałe, należy opłacić prowizję. 

#3 ciachozkremem

ciachozkremem

Member

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 19:24

A czy taka prowizja jest wysoka? Zawsze wydawało mi się, że konta oszczędnościowe to najłatwiejszy sposób aby coś odłożyć, a mało tego- jeszcze zarobić. Okazuje się jednak, że chyba to nie same plusy?

#4 just12345

just12345

Member

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 10:52

Masz problem z pieniędzmi, posiadasz wolne środki, ale chcesz żeby pracowały, przynosiły realny zysk. Skontaktuj się z naszym doradcą, dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. 
Nasze usługi są bezpłatne, Ty decydujesz co chcesz zrobić ze swoimi środkami?
Wejdź na naszą stronę:
http://help-finanse.pl/o-firmie

#5 Bart

Bart

Newbie

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 11:02

Masz problem z pieniędzmi, posiadasz wolne środki, ale chcesz żeby pracowały, przynosiły realny zysk. Skontaktuj się z naszym doradcą, dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. 
Nasze usługi są bezpłatne, Ty decydujesz co chcesz zrobić ze swoimi środkami?
Wejdź na naszą stronę:
http://help-finanse.pl/o-firmie

Wszystkim swoim znajomym będę polecał Help - Finanse. Korzystam od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony! Dzięki za zajęcie się moimi pieniędzmi :D